O společnosti

Cílem naší společnosti je pomáhat našim zákazníkům v oblasti komplexního řešení manipulace s břemeny. Soustředíme se na několik odvětví manipulační techniky. Našimi dodavateli jsou zahraniční výrobci s dlouholetou tradicí.

V oblasti kolejové techniky jsme výhradním prodejcem pro Českou a Slovenskou Republiku tradičního německého výrobce posunovacích zařízení s tažnou silou do 800 t společnosti ZAGRO GmbH. Dále pak zastupujeme německého výrobce sloupových zvedáků, polohovadel a točen společnost Pfaff-silberblau Verkehrstechnik Gm­bH.

Svým obchodním partnerům dále dodáváme paletizační vozíkynavijákyzvedací stolyozubnicové zvedákysloupové jeřábynástěnné jeřábyportálové a mostové jeřábyřetězové kladkostroje ruční i elektrickérádiová dálková ovládání a mnoho dalších komponentů od zahraničních výrobců jako je Pfaff-silberblau GmbH, YALE GmbH, ERIKKILA, COMEGE SAS, HYMO AB a TELE-RADIO AB.

V oblasti zvedáků pro kolová vozidla naše společnost zastupuje německého výrobce společnost FINKBEINER GmbH. Dalším odvětvím jsou pohonné komponenty (zdvižné převodovky), které nabízíme v provedení s trapézovým nebo kuličkovým šroubem s nosností do 200 t od výrobce COLUMBUS McKINNON Engineered Products GmbH (dříve Pfaff-silberblau GmbH).

Zvláštním odvětvím jsou špičkové elektronické balancéry neboli manipulátory vyvinuté švédskou společností BINAR, které manipulují s Vašimi výrobky při vynaložení minimální síly.

  • K námi dodávaným produktům nabízíme záruční i pozáruční servis, montáž a pravidelnou údržbu, kterou zajišťujeme vlastními techniky. Naše výrobky dodáváme do všech krajů, tedy středočeský, západočeský, severočeský, východočeský, jihočeský, plzeňský, královéhradecký, pardubický, karlovarský, ústecký, liberecký, jihomoravský, olomoucký, moravskoslezský, zlínský a kraj Vysočina.

 

Naše společnost je držitelem těchto certifikátů

Chcete poradit s výběrem?

Kontaktujte nás, rádi Vám doporučíme nejlepší manipulační techniku pro spolehlivý a bezpečný provoz