Účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2022

Firma ALTO SYSTEMS s.r.o. se i v letošním roce zúčastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV 2022 v Brně.

Převážná většina vystavovaných exponátů byla od renomovaných výrobců ze Skandinávie doplněna o kladkostroje značky YALE (COLUMBUS McKINNON). Tradičně nejsledovanějšími produkty byly rychlozdvihací balancéry BINAR ve sloupovém provedení a také bateriová verze s nosností do 30 kg, která nevyžaduje přívod elektrické energie a vyniká možností zavěšení na jakýkoliv pevný bod, případně stávající pojezdový vozík.

Rychlozdvihací balancér zde byl k vidění i v provedení pro kolejnicové systémy, kdy byl zavěšen do jednoho ze dvou mostů vystavovaného podvěsného jeřábu finského výrobce ERIKKILA, druhý z mostů tohoto jeřábu byl osazen výše zmíněným elektrickým kladkostrojem CPVF značky YALE, který byl ovládán rádiovým dálkovým ovladačem TELE RADIO.

Poslední z exponátů byl zvedací stůl švédského výrobce HYMO (Vertical Positioning Group), který usnadňuje práci, zvyšuje efektivitu zaměstnanců a šetří i jejich zdraví.

Po covidové odmlce v roce 2020 a následujícím roce, postiženým covidovými restrikcemi, jsme s radostí sledovali davy návštěvníků, kterým nabízíme řešení v oblasti zdvihání a manipulace s jejich výrobky.

 

ALTO SYSTEMS - MSV 2022MSV 2022 - ALTO SYSTEMS

Chcete poradit s výběrem?

Kontaktujte nás, rádi Vám doporučíme nejlepší manipulační techniku pro spolehlivý a bezpečný provoz